Gotowe diety już dostępne!

Umów wizytę

Masz pytania?

Poniżej możesz napisać do mnie wiadomość lub skontaktować się za pomocą informacji po prawej stronie. Postaram się ja najszybciej do Ciebie odpisać.

Znajdź mnie na social media

Wyślij do Mnie email

Najczęściej zadawane pytania

Odkryj wszystko, co powinieneś wiedzieć o zdrowym odżywianiu i moim podejściu do diety.

Tak, przyjmuję pacjentów onkologicznych i oferuję specjalistyczne diety dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Rozumiem, jak ważne jest właściwe odżywianie w procesie leczenia i rekonwalescencji, dlatego każda dieta jest starannie układana, aby wspierać zdrowie i dobre samopoczucie moich pacjentów.

Tak, specjalizuję się w układaniu diet roślinnych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb zdrowotnych każdego pacjenta oraz wyników jego badań. Wierzę, że odpowiednio zbilansowana dieta roślinna może przynieść wiele korzyści zdrowotnych i wspierać proces leczenia.

Oczywiście, rozumiem różnorodne potrzeby żywieniowe i preferencje moich pacjentów. Chociaż specjalizuję się w dietach roślinnych, jestem otwarta na dostosowanie planów żywieniowych, aby uwzględnić spożywanie mięsa, jeśli pacjent wyrazi taką potrzebę. Wszystkie diety są układane z myślą o wspieraniu zdrowia i dobrego samopoczucia, z poszanowaniem indywidualnych preferencji.

Tak. Można swobodnie wymieniać kaszę, natomiast nie używamy kaszy kuskus.

Oczywiście. Można zamieniać posiłki, ale tylko w ramach tych samych posiłków, czyli śniadania ze śniadaniami, obiady z obiadami itd. (należy również zwrócić uwagę na ich kaloryczność, aby była zbliżona)

Dołącz do mojego newslettera

*Zniżka do wykorzystania tylko na gotowe produkty jak np. ebook czy gotowa dieta

Copyright © 2023 Poradnia leczenia dietą

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products

ROŚLINNA WIELKANOC!

Podaruj sobie i swoim bliskim prezent pełen świątecznych przepisów i wegańskiej magii, to wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się zdrowymi i pysznymi świętami. Zostań mistrzem świątecznego stołu! 

za jedyne 59zł !